Kategorie
Bestsellery

Sterylna czystość w 10 sekund. Przekonaj się, co potrafią nowoczesne myjki ultradźwiękowe

W wielu przypadkach pozostawienie na powierzchni jakiegokolwiek zanieczyszczenia wiązałoby się z iście katastrofalnymi skutkami. Chirurgia to tylko jeden z wielu przykładów. Proces mycia i sterylizacji musi przebiegać nie tylko skutecznie, ale też odpowiednio szybko. Takie okoliczności wymagają zastosowania specjalistycznego sprzętu, a używając myjek ultradźwiękowych ze sklepu Diolut można liczyć na uzyskanie błyskawicznych, doskonałych rezultatów.

Czas czyszczenia można dowolnie ustawiać, w zależności od potrzeb w danej sytuacji

Niektóre modele z naszego asortymentu pozwalają na dopasowanie charakterystyki cyklu do rodzaju oraz stopnia zabrudzeń. Modyfikacji podlega nie tylko czas mycia, ale też tryb pracy, od którego zależą częstotliwość drgań oraz moce czyszczące. Za tym idzie oczywiście stopień zużycia energii oraz materiałów eksploatacyjnych. Praktycznym rozwiązaniem są także przezroczyste pokrywy, obecne w wybranych myjkach ultradźwiękowych. Dzięki nim można w każdej chwili ocenić stan czyszczonych przedmiotów i w razie konieczności przerwać albo zmienić cykl. Sklep internetowy Diolut oferuje szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń tej klasy. Chętnie podpowiemy, które modele okażą się najbardziej opłacalne w konkretnych zastosowaniach.

Z naszych myjek ultradźwiękowych korzystają przedstawiciele wielu różnych branż

Na pewno jednym z decydujących parametrów będzie pojemność zbiornika czyszczącego. Od niej zależą zarówno wymiary urządzenia, jak również ilość i rozmiar przedmiotów, jakie można w niej umyć. Narzędzia chirurgiczne są generalnie mniejsze od akcesoriów używanych w warsztatach samochodowych, ale wymagają tego zabiegu znacznie częściej. Pewne myjki ultradźwiękowe posiadają dodatkowe funkcjonalności, jak choćby opcję podgrzewania. Praktycznym rozwiązaniem będzie również modyfikacja parametrów cyklu w trakcie mycia. Reagując na bieżąco nie będzie konieczności powtarzania nawet najdłuższego programu. Zapraszamy do kontaktu z Obsługą Klienta firmy Diolut oraz składania zamówień na myjki i wanienki ultradźwiękowe w naszym sklepie!