Kategorie
Bestsellery

Wykorzystaj lampę z lupą i zobacz to, czego nie zobaczą inni

Każdy serwisant urządzeń elektronicznych bardzo dobrze zdaje sobie sprawę, jak trudna jest praca przy najdrobniejszych elementach. Odpowiednio dobrane szkło powiększające wspierane przez solidne natężenie światła to niezbędne elementy wyposażenia serwisu, które w stopniu znaczącym wpływają na efektywność i szybkość pracy. Zastanawiasz się jaką lampę z powiększeniem wybrać? Spokojnie, odpowiemy na wszystkie nurtujące Cie pytania.

Prowadzisz profesjonalny serwis? Zadbaj o profesjonalne wyposażenie!

Ciężko wyobrazić sobie serwis elektroniki użytkowej i AGD, który ze względu na brak odpowiednich narzędzi do pracy nie jest w stanie zrealizować zlecenia Klienta. Chcąc świadczyć profesjonalne usługi na najwyższym poziomie musimy zadbać o profesjonalny sprzęt. W DIOLUT możemy pochwalić się blisko 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży wyposażenia serwisów w całej Polsce. Produkty w naszym asortymencie są synonimem wysokiej jakości i niezawodności. Dysponujemy sprzętem lutowniczym, akcesoriami do wymiany ekranów LCD, a także urządzeniami RTV i AGD, a cechą charakterystyczną naszych produktów jest konkurencyjna cena.

Zobacz, jakiego sprzętu nie powinno zabraknąć w Twoim serwisie

Podstawą wyposażenia każdego serwisu jest niezawodny sprzęt lutowniczy. O tym, jak bardzo niezbędnym narzędziem do naprawy drobnej elektroniki użytkowej są lutownice, świadczy wykaz najpopularniejszych usterek w nowoczesnych smartfonach. To one najczęściej trafiają na stoły serwisantów. Oprócz lutownicy, do zlikwidowania awarii w tak drobnych urządzeniach, przydatna będzie lampa ze szkłem powiększającym. Lutowanie to proces wymagający od serwisanta bardzo dużego skupienia i pracy na mikroskopijnych elementach, a takie bez odpowiedniego powiększenia i oświetlenia ciężko dostrzec gołym okiem.

Ręczna lupa jest przydatna, ale wygodniejsza będzie lampa ze szkłem powiększającym

W dobie zwiększającej się miniaturyzacji posiadanie ręcznej lupy gwarantującej minimum trzykrotne powiększenie to absolutny obowiązek. W niektórych przypadkach tego typu sprzęt może okazać się niewystarczający. Wówczas możemy skorzystać z warsztatowych lamp ze szkłem powiększającym. W naszej ofercie znajdziesz zarówno lampy stołowe, jak i te mocowane do blatu za pomocą imadełka. Charakteryzują się one możliwością dopasowania powiększenia do własnych możliwości, a dodatkowym atutem tego typu sprzętu jest brak konieczności obsługi ręcznej. Do profesjonalnych serwisów polecamy lampy zawierające podświetlenie LED składające się z przynajmniej 90 lampek. Taka specyfikacja umożliwi uzyskanie optymalnego oświetlenia.