Kategorie
Bestsellery

Nasza mata ESD zabezpieczy Twoją pracownię przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Z firmą Diolut zredukujesz ryzyko do zera!

Sprzęt można na etapie produkcji uszkodzić na wiele różnych sposobów. Jedno ze źródeł problemów tego rodzaju stanowią nieokiełznane ładunki elektrostatyczne, które nawet w ograniczonym natężeniu są w stanie częstokroć wywołać tragiczny w skutkach efekt. To szczególne zagrożenie w pomieszczeniach klimatyzowanych, w których suche powietrze wypełnia całą przestrzeń. Jak ochronić zdrowie pracowników oraz stan sprzętów? W tym nieoceniona jest profesjonalna mata ESD. Mamy ją w katalogu produktów naszego sklepu Diolut. Dowiedz się o tym zabezpieczeniu więcej!

Jak działa mata ESD? Oto krótkie vademecum wiedzy

W wielu branżach wzrasta potrzeba wyposażania miejsc pracy w skuteczne maty antystatyczne. Jak one działają? Dzięki nim możliwa jest neutralizacja ładunku elektrycznego, a to kluczowa rzecz nie tylko w przypadku zabezpieczania wrażliwych elektronicznie produktów, ale także ludzkiego zdrowia. Gdy powietrze jest suche, to szczególnie łatwo o powstanie wyładowań. Mogą być większe i mniejsze, niemniej jednak nawet te najmniejsze potrafią przeszkadzać pracownikom w wykonywaniu swoich obowiązków. Nasza mata ESD dusi ładunki w zarodku, tłumiąc je lub całkowicie neutralizując. To ochrona zdrowia i zwiększenie bezpieczeństwa podczas wykonywania produktów.

Sprawdź bliżej katalog produktów Diolut i sięgnij po najwyższy standard w atrakcyjnej cenie

W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów. Dlatego właśnie bezustannie współpracujemy tylko z najznamienitszymi producentami w wielu branżach. Wychodzimy z założenia, że najwyższa jakość to podstawowa rzecz. Pamiętamy jednak, że jakość musi iść w parze z najkorzystniejszą ceną na paragonie dla Ciebie. W firmie Diolut to standard. Wyładowania elektrostatyczne potrafią siać spustoszenie w układach, co sprawia, że konieczne jest wyeliminowanie zagrożenia tej rangi. Nasza mata ESD jest stworzona do takich zadań. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.